Vítězové 2006

Kempový pohár

1. týden - Třeboň

1. místo - družstvo č. 1 ze starší kategorie - 185 bodů

  Petr Kremláček  
  Filip Šperl  
  Matyáš Burda  
  Michal Krejčí  
  Petr Kubín  
  Peter Tröstl  
  Dominik Stadelmann  

2. týden - Třeboň

1. místo - družstvo č. 4 z mladší kategorie - 246 bodů

  Monika Jedličková  
  Adéla Hornová  
  Klára Beránková  
  Michaela Bouchnerová  
  Tereza Kupová  
  Michaela Součková  
  Martin Štěpán  

3. týden - Litovel

1. místo - družstvo č. 2 z mladší kategorie - 188 bodů

  Jan Trampota  
  Monika Roubalová  
  Tomáš Kubát  
  Michael Timko  
  Erik Kaňuk  
  Lukáš Dzurja  

3. týden - Liberec

1. místo - družstvo č. 1 - 218 bodů

  Jakub Martenek  
  Dan Vrba  
  Tomáš Koref  
  Vít Všetečka  
  Sabine Bergauer  
  František Dědeček  
  Petr Štibinger  
  Robert Filip  

Nejužitečnější hráč

1. týden - Třeboň

1. Tobias Steimel 87 bodů
2. Petra Schutová 76 bodů
3. Tereza Pokorná 67 bodů
4. Kristýna Jůzlová 62 bodů
5. Peter Tröstl 55 bodů
6. Matyáš Burda 54 bodů
7. Alexandra Satrapová 48 bodů
7. Nicolas Fruhmann 48 bodů
9. Dominik Stadelmann 46 bodů
10. Jakub Vrba 42 bodů

2. týden - Třeboň

1. Monika Jedličková 53 bodů
2. Petr Farka 51 bodů
3. Tomáš Karas 50 bodů
4. Tereza Kupová 43 bodů
5. Hana Janoušková 40 bodů
6. Klára Beránková 39 bodů
6. David Krahulec 39 bodů
6. Peter Schildhammer 39 bodů
9. Jan Ďurčík 31 bodů
9. Dominik Baroš 28 bodů
9. Michal Štýs 28 bodů

3. týden- Litovel

1. Monika Roubalová 73 bodů
2. Diana Poláchová 63 bodů
2. Jakub Rozsypal 63 bodů
4. Erik Kaňuk 60 bodů
5. Libor Horut 59 bodů
6. David Krahulec 52 bodů
7. Filip Krones 51 bodů
8. Jan Trampota 45 bodů
8. Tadeáš Zima 45 bodů
10. Jan Šustek 44 bodů

3. týden - Liberec

1. Tomáš Koref 63 bodů
2. Jakub Drápela 46 bodů
3. Tanja Gindl 44 bodů
4. Kerstin Bergauer 39 bodů
4. Dan Vrba 39 bodů
6. Julia Gindl 34 bodů
7. Tadeáš Hrubeš 33 bodů
8. Michal Outrata 29 bodů
8. Vít Všetečka 29 bodů
10. Václav Manych 28 bodů
10. František Dědeček 28 bodů

Největší zlepšení

1. týden - Třeboň

1. Florian Egele 20 bodů
2. Pavlína Kárníková 15 bodů
3. Jaroslav Lorenc 8 bodů
3. Kateřina Culková 8 bodů

2. týden - Třeboň

1. Michal Kysela 17 bodů
2. Ondřej Hasenkopf 13 bodů
3. Tomáš Slavík 8 bodů

3. týden - Litovel

1. Lukáš Dzurja 32 bodů
2. Monika Roubalová 22 bodů
3. Michaela Kolářová 10 bodů

3. týden - Liberec

1. Julia Gindl 22 bodů
2. Jacqueline Paltram 19 bodů
3. Václav Manych 10 bodů

Nejlepší brankář

1. týden - Třeboň

1. Pavel Kaufman 64 bodů
2. Roman Karták 59 bodů
3. Iva Závišková 52 bodů

2. týden - Třeboň

1. Gabriela Jarošová 52 bodů
2. Michal Rajdl 46 bodů
3. Robert Soukup 34 bodů

3. týden - Litovel

1. Juraj Kašťák 76 bodů
2. Žaneta Stojarová 66 bodů
3. Zuzana Vrbová 57 bodů

3. týden - Liberec

1. Jan Horáček 67 bodů
2. Dominik Vrba 44 bodů
3. Jacqueline Paltram 43 bodů

Nejlepší střelec

1. týden - Třeboň

1. Adam Milý 25 branek
2. Markéta Smoláková 22 branek
3. Tobias Steimel 21 branek

2. týden - Třeboň

1. David Krahulec 36 branek
2. Petr Farka 34 branek
3. Tomáš Karas 30 branek

3. týden - Liberec

1. Karel Kluch 20 branek
2. Jiří Míča 18 branek
3. Dan Vrba 17 branek
3. Kerstin Bergauer 17 branek
3. Tanja Gindl 17 branek

3. týden - Litovel

1. Lukáš Václav 34 branek
2. Filip Krones 31 branek
3. Jan Trampota 27 branek

Sponzořii247sport - adidas Teampartner - oficiální partner kempuadidasFilip JíchaSport Invest GroupHázet nás bavíházenkářské lepidlo mirellSALIX INTERNATIONALSportsac
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím