Vítězové 2005

Nejužitečnější hráč:

1. týden - Třeboň

1. Schutová Petra 194 bodů
2. Babák Tomáš 124 bodů
3. Kvarda Tomáš 121 bodů
4. Žďánská Michaela 117 bodů
5. Satrapová Alexandra 103 bodů
6. Kutlvašrová Jitka 98 bodů
7. Orlovský Samuel 97 bodů
8. Šperl Filip 94 bodů
9. Lidmilová Barbora 93 bodů
10. Jaglová Veronika 92 bodů

2. týden - Třeboň

1. Schut Pavel 156 bodů
2. Krupicová Kateřina 150 bodů
3. Jablonka Tomáš 95 bodů
4. Janoušková Alena 89 bodů
5. Farka Petr 85 bodů
6. Kupová Tereza 83 bodů
6. Krahulec David 83 bodů
6. Hošic Jakub 83 bodů
9. Selassie Anna-Gebre 81 bodů
10. Jedličková Monika 78 bodů
10. Čech Roman 78 bodů

3. týden - Litovel

1. Milerská Pavla 109 bodů
2. Saitz Boris 98 bodů
3. Zima Tadeáš 78 bodů
4. Krnáčová Simona 77 bodů
5. Karkuš Robert 76 bodů
6. Šmíd Jan 70 bodů
7. Kubiš Michal 69 bodů
8. Popelková Lucie 67 bodů
9. Václav Lukáš 66 bodů
9. Koubek Lukáš 66 bodů

Největší zlepšení:

1. týden - Třeboň

1. Satrapová Alexandra 57 bodů
2. Ronešová Kateřina 13 bodů
3. Culková Kateřina 12 bodů

2. týden - Třeboň

1. Janeček Lukáš 26 bodů
2. Janoušková Alena 22 bodů
3. Vraný Jakub 15 bodů

3. týden - Litovel

1. Valenta Lukáš 24 bodů
2. Hackman Caroline 16 bodů
3. Březina Libor 15 bodů

Nejlepší obránce:

1. týden - Třeboň

1. Ždánská Michaela 42 bodů
2. Kolomazník Jakub 24 bodů
3. Kvarda Tomáš 12 bodů

2. týden - Třeboň

1. Krupicová Kateřina 40 bodů
2. Hošic Jakub 18 bodů
3. Schut Pavel 15 bodů

3. týden - Litovel

1. Václav Lukáš 18 bodů
2. Šmíd Jan 15 bodů
3. Roubalová Monika 13 bodů

Nejlepší brankář:

1. týden - Třeboň

1. Jarošová Gabriela 57 bodů
2. Machalický David 30 bodů
3. Karták Roman 22 bodů

2. týden - Třeboň

1. Vařečková Lenka 49 bodů
2. Rajdl Michal 38 bodů
3. Knoz Oldřich 10 bodů

3. týden - Litovel

1. Kašťák Juraj 96 bodů
2. Fridrichová Ivona 74 bodů
3. Šíma Ondřej 51 bodů

Nejlepší střelec:

1. týden - Třeboň

1. Jonáš Josef 23 branek
2. Drábek Matěj 19 branek
2. Hyneš Matěj 19 branek

2. týden - Třeboň

1. Schut Pavel 34 branek
2. Jablonka Tomáš 29 branek
3. Farka Petr 28 branek

3. týden - Litovel

1. Rýdl Pavol 34 branek
2. Štěpánek Adam 33 branek
3. Koubek Lukáš 26 branek

Kempový pohár:

1. týden - Třeboň

1. místo - družstvo číslo 1 ze starší kategorie

  Král Martin  
  Jaglová Veronika  
  Ženatý Lukáš  
  Trlica Radek  
  Kvarda Tomáš  
  Kolomazník Jakub  
  Karták Roman  

2. týden - Třeboň

1. místo – družstvo číslo 4 z mladší kategorie

  Hubalová Klára  
  Jedličková Monika  
  Kupová Tereza  
  Chyba František  
  Petija Ján  
  Krahulec David  
  Knoz Oldřich  

3. týden - Litovel

1. místo – družstvo číslo 2 z mladší kategorie

  Janáček Jiří  
  Milerská Pavla  
  Roubalová Monika  
  Wagner Jan  
  Schweitzer Martin  
  Kubíček Dominik  
  Fridrichová Ivona

Sponzořii247sport - adidas Teampartner - oficiální partner kempuadidasFilip JíchaSport Invest GroupHázet nás bavíházenkářské lepidlo mirellSALIX INTERNATIONALSportsac
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím