i247sport

 

 

Teamsportový specialista i247sport se soustřeďuje na přímou spolupráci se sportovními kluby a to zejména v týmových sportech jako jsou handball, fotbal, futsal, florbal, basketbal.

 

V letošním roce definitivně ukončí dlouholetou spolupráci se značkou adidas a bude se nadále věnovat pouze špičkovým produktům osvědčeného dánského výrobce Select Sport, který se stal díky top produkci a zdravě dravému přístupu oficiálním dodavatelem pro řadu národních nejvyšších fotbalových, futsalových i handballových lig. Ve světě házené se krom toho hrají s míčem Select i turnaje pořádané EHF (Mistrovství Evropy mužů, žen, juniorů i juniorek, Liga Mistrů, Evropská Liga).   

 


 

i247sport se stává v letošním roce po dohodě s dovozcem exkluzivně jediným distributorem zápasového, tréninkového a volnočasového textilu Select v ČR a SR. Pro oddíly z nejvyšších soutěží má připravené zvlášť výhodné podmínky v rámci dlouhodobé rámcové smlouvy. Oddílům z nižších soutěží je i247sport připraven také nabídnout velmi zajímavé formy spolupráce, které jsou přizpůsobeny jejich reálným možnostem.

 


 

 

Co všechno sortiment dánské sportovní značky nabízí pro handball?

Absolutní světovou špičku v zápasových míčích, tréninkové míče, míč pro hru bez lepidla, míče pro mládežnické kategorie, i gumové a pěnové míče pro začínající handbálky. Házenkářská lepidla, přípravky na čištění a odstraňování lepidel, roztoky na  čištění halových podlah. Chrániče a bandáže, kompresní textil a návleky, další podpůrné pomůcky. Dresy včetně rozhodcovských, tréninkový a volnočasový textil. Tašky, týmová zavazadla, batohy. Velmi kvalitní tréninkové pomůcky, jejichž obliba mezi oddíly v poslední době rapidně roste. Zdravotnický a fixační materiál. Shrnuto, vše potřebné pro házenou najdete ve vysoké kvalitě pod jednou značkou.

 

 

KONTAKT:

i247sport, Písecká 1114, 386 01 Strakonice

Tel.: +420 775 645 488 (Roman Plojhar)

http://www.i247sport.cz

 

Garanti kempu

Jaroslav Trkovský Iveta Korešová Stanislav Kašpárek Veronika Malá Markéta Jeřábková

SponzořiPřihláškový systémoficiální partner kempu i247sport - adidas Teampartner - oficiální partner kempuSALIX INTERNATIONAL

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout