Vítězové 2014

Kempový pohár

 

1. týden - Třeboň

 1. místo - družstvo č. 1 z nejmladší  kategorie

 

 

Horáková Simona

 
  Žůrková Klára  
  Schreibmeierová Simona  
  Martina Maderová  
  Neužil Filip  
  Erbes Šimon  
     

2. týden - Třeboň

 1. místo - družstvo č. 4 z nejmladší kategorie

 

 

Slivoň Erik

 
  Dubský Vojtěch  
  Huličný Tadeáš  
  Kos Josef  
  Němec Daniel  
  Horsteinerová Jana  
  Pelikánová Lucie  

 

3. týden - Litovel

 1. místo - družstvo č. 3 z nejstarší kategorie

 

  Richard Blaško  
  Vojtěch Číž  
  Jakub Martenek  
  Zbyněk Bureš  
  Daniela Ševčíková  
  Kristýna Očenášková  
     
     

 

Nejužitečnější hráč

 

1. týden - Třeboň

 

1. Horáková Simona
140 bodů
2. Šimarová Kateřina 85 bodů
2. Dvořáková Veronika 85 bodů
4. Balšánek Jakub 84 bodů
5. Plojharová Barbora 81 bodů
6. Žůrková Klára 77 bodů
7. Nejdl Marek 75 bodů
8. Vrobelová Monika 68 bodů
9. Pokorný Tadeáš 66 bodů
10. Dojčinovič Lukáš 61 bodů

2. týden - Třeboň

 

1. Konáriková Eliška 82 bodů
2. Závišková Iva 62 bodů
3.

Němec Daniel

61 bodů

3. týden- Litovel

 

1. Blaško Richard
84 bodů
2. Mikulášková Veronika 73 bodů
3. Hudak Dudlak Ryan Martin 59 bodů
4. Kotěšovský Adam 53 bodů
5. Flajsar Jakub 47 bodů
6. Sova Daniel 41 bodů
7. Kubálková Klára 33 bodů
8. Monetti Sára 31 bodů
9. Bajer Pavel 30 bodů
9.

Palát Dušan 

30 bodů
10.

Číž Vojtěch

Fabík Vlastimil

29 bodů

 

 

Největší zlepšení

 

1. týden - Třeboň

 

1. Liška Adam
45 bodů
2. Neužil Filip 34 bodů
3. Kosařová Hana 17 bodů

2. týden - Třeboň

 

1. Pokorná Adéla
35 bodů
2. Holíková Valentýna 13 bodů
3. Kohout Martin 12 bodů

3. týden - Litovel

 

1. Dvořák Tomáš
38 bodů
2. Přečková Denisa 22 bodů
3. Dluhošová Kateřina 17 bodů

 

 

Nejlepší brankář

 

1. týden - Třeboň

 

1. Vařechová Andrea
52 bodů
2. Neužil Tomáš 33 bodů
3. Vávrová Veronika 31 bodů

2. týden - Třeboň

 

1. Vávrová Michaela
 31 bodů
2. Rybníčková Barbora  
 

Syptáková Veronika

Votava Jakub

Šlejtrová Markéta

Vodička Václav

Procházková Alena

 

3. týden - Litovel

 

1. Číž Ondřej  51 bodů
2. Mikulášková Lucie  41 bodů
3. Nepovímová Michaela  28 bodů

 

Nejlepší střelec

 

1. týden - Třeboň

 

1. Balšánek Jakub
33 branek
2. Koníček Lukáš 30 branek
3.

Dojčinovič Lukáš

26 branek

2. týden - Třeboň

 

1.  Trkovský Jaroslav

 31 branek

2.  Čechura Jan  28 branek
3.

 Konáriková Eliška

 Hozman Josef

 Benda Filip

 20 branek

3. týden - Litovel

 

1. Bajer Pavel
 28 branek
2. Kotěšovský Adam
 27 branek
3.

Rumian Jakub

Olejár Oliver

 20 branek

 

Hledá se nový Filip Jícha

  

1. týden - Třeboň

  

1. Vrobelová Monika
31 bodů
2. Horáková Simona 31 bodů
3.

Balšánek Jakub

31 bodů

 

2. týden - Třeboň

 

 

1.

 Vrátil Josef Ruben

21 bodů
2.  Konáriková Eliška

20 bodů

   Stach Patrik 20 bodů

 

3. týden - Litovel

1. Zsoldos Adam
20 bodů
2.

Uhriňák Kristián

20 bodů
3.

Popík Tomáš

18 bodů

     

 

Sponzořii247sport - adidas Teampartner - oficiální partner kempuadidasFilip JíchaSport Invest GroupHázet nás bavíházenkářské lepidlo mirellSALIX INTERNATIONALSportsac
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím